Готель Перлина АРС
Головна Пишіть нам
Ваш готель - коли додому далеко
 
 
про Перлину
проживання
харчування
ціни
відпочинок у Карпатах
доїзд

Телефон рецепції
(03245) 5 11 47

³дпочинок у Карпатах

̳сто Стрий розташоване у мальовничому куточку України - Прикарпатті.

Поряд знаходяться знамениті курорти Моршин та Трускавець, історико-культурні пам'ятки Тустань, Дрогобич, Нагуєвичі, а також Карпатські гори з зі стрімкими гірськолижними схилами, кришталевими водоспадами та зеленими полонинами ...

 
     

Завітавши в Трускавець, Ви відкриєте для себе не просто чарівний куточок Прикарпаття, де можна суттєво оздоровитися, добре розважитися і змістовно відпочити. Ви мимоволі відчуєте безмежну любов людей, які створили і продовжують творити цю красу, позаяк досконалість не знає меж. У цивілізованому світі подібне прийнято називати комфортом, високо стандартним сервісом.

 
     

Курорт Моршин - один із мальовничих кутків Прикарпаття. Його унікальні джерела мінеральних вод – прекрасний і ефективний засіб для лікування захворювань кишково-шлункового тракту. Завдяки жовчогінній, сечогінній діям мінеральної води відбувається очищення організму, виведення радіонуклідів, нормалізується кислотоутворююча функція шлунку, підвищується загальний імунный статус. Розташований в 90 км від Львова і 14 км від ст.Стрий Львівської з.д.

 
     

Якщо ви шукаєте можливість провести кілька днів чи тижнів у горах в будь-яку пору року, зробіть свій вибір на користь відпочинку в Карпатах. В Карпатах є безліч мальовничих куточків, в яких можна провести відпустку чи кілька вільних днів.

 
     
 
 

© 2022 Готель "Перлина АРС"
Обмежена відповідальність

Україна, 82400, Львівська область
м. Стрий, вул. Львівська, 146 б
тел. (03245) 5 11 47, 5 31 64
e-mail: perluna@meta.ua

Розроблено:
Vitgroup